Myši SteelSeries Prime jsou k dispozici v miniaturních verzích

Společnost SteelSeries představuje miniaturní verze svých nedávno uvedených myší SteelSeries Prime, a to Prime Mini a Prime Mini Wireless.

Mini varianty myší využívají stejnou revoluční technologii optických magnetických spínačů Prestige OM jako myši standardní velikosti. Právě spínače Prestige OM jsou konstruovány takovým způsobem, aby vydržely pětkrát déle než běžná tlačítka u myší. Díky extrémní rychlosti aktivace a konzistentnímu a jasně citelnému kliknutí můžete zároveň získat výhodu nad svým protivníkem v online hrách.

Zatímco model Prime Mini, který se připojuje přes klasický kabel, váží jen 61 gramů, bezdrátová myš Prime Mini Wireless má hmotnost jen o 12 gramů vyšší. Což mimo jiné pomáhá snížit únavu rukou. Kabelový model využívá senzor TrueMove Pro, ten bezdrátový je vybavený senzorem TrueMove Air. Bezdrátový model disponuje integrovanou baterií, která vydrží více než 100 hodin hraní. A jakmile se baterie vyčerpá, můžete ji jednoduše nabít s využitím technologie rychlonabíjení.

Zveřejněno: 16. 09. 2021