Na českém trhu startuje nová značka Tesla Smart

Společnosti Witty Trade a TESLA přinášejí na náš trh zbrusu novou divizi produktů chytré domácnosti Tesla Smart. Značka je oficiálním rozšířením produktového portfolia tradiční české společnosti TESLA. Řada Tesla Smart se ze začátku zaměří na kamerové systémy, produkty pro domácí mazlíčky nebo kategorii péče o vzduch a později své portfolio rozšíří o produkty pro komplexní vybavení domácnosti.

Tesla Smart se ve svém portfoliu zaměří na produkty, které lze snadno implementovat do téměř jakékoli domácnosti. Produkty je možné využívat samostatně, dohromady však tvoří ucelený systém chytré domácnosti ovládané přes jedinou aplikaci.

Devízou značky Tesla Smart jsou společně s kvalitou a dostupností nejen čisté linie a moderní design, ale také kompletní český původ značky.

Tesla Smart vstupuje na trh s chytrými kamerovými indoor/outdoor systémy, s dětskou chůvičkou v hravém designu nebo s PET produkty, mezi kterými jsou chytré krmítko a fontána, které se postarají o pravidelnou stravu domácích mazlíčků. V dubnu pak do prodeje vstoupí čističky vzduchu a v následujících měsících také zvlhčovače a odvlhčovače vzduchu.

 

Zveřejněno: 17. 03. 2021