Na smartphonu moto g60 zaujme foťák i výkon

Motorola představila novinku, smartphone moto g60, který kromě vysokého výkonu nabídne i kvalitní fotografickou výbavu. Má totiž foťák s největším počtem pixelů, který kdy Motorola dodala.

Systém fotoaparátů totiž disponuje rozlišením 108 megapixelů. Kromě toho využívá řešení Ultra Pixel, kterým spojuje 9 pixelů do jednoho Ultra Pixelu, což má za následek devítinásobnou světelnou citlivost s neuvěřitelně ostrými a jasnými snímky. Kromě hlavního snímače je k dispozici ultra širokoúhlý objektiv s úhlem záběru 118° či objektiv Macro Vision.

Po technické stránce dále dostanete výkonný čipset Snapdragon 732G s neuvěřitelně rychlým vykreslením grafiky či 6 GB paměti RAM. Všechno to běží na velké baterii s kapacitou 6 000 mAh, která vydrží až 54 hodin nepřetržitého provozu na jedno nabití.

Zmínit musíme i displej, kterým je 6,8palcový Max Vision Full HD+. Ten je kompatibilní s HDR10 a navíc jde o první displej na zařízení značky Motorola, který nabídne obnovovací frekvenci 120 Hz. Úložiště pak disponuje kapacitou 128 GB a samozřejmě jde rozšířit pomocí micro SD karty.

Zveřejněno: 20. 09. 2021