Na trh přicházejí nové verze tabletů od Samsungu

Na český trh přicházejí nové verze tabletů Galaxy Tab S7 a Tab S7+ od společnosti Samsung, které budou nově k dispozici v modrém provedení Mystic Navy.

U těch je třeba zmínit především nové a bohatší uživatelské rozhraní One UI 3 či vysokou obnovovací frekvenci displeje 120 Hz. Prodej obou zařízení započne 19. února a ceny budou startovat na 18 999 Kč včetně DPH. V rámci promo akce při příležitosti spuštění prodeje mohou navíc zákazníci získat ochranné pouzdro zdarma, případně sluchátka Galaxy Buds+ s 50% slevou.

Zatímco model Galaxy Tab S7 bude v barvě Mystic Navy dostupný ve verzích s Wi-Fi a LTE, u Galaxy Tab S7+ se můžete těšit na Wi-Fi nebo 5G variantu. Tablet S7 je přirozeně menší, s úhlopříčkou displeje 11 palců, Tab S7+ pak disponuje Super AMOLED displejem s úhlopříčkou 12,4 palce. Obě zařízení skvěle zapadají do ekosystému Samsung Galaxy. Zmíněné rozhraní One UI 3, představené na akci Galaxy Unpacked 2021, umožňuje například využití displeje tabletu jakožto rozšířené plochy monitoru počítače nebo laptopu.

 

Zveřejněno: 18. 02. 2021