Na trh přijde dostupnější varianta sluchátek od Shure

V roce 2020 představila značka Shure sluchátka Shure Aonic 50, která jsou recenzenty všeobecně přijímána kladně, jenže za téměř devět tisíc korun si je nemůže dovolit každý. Přichází tak jejich cenově dostupnější varianta.

A to v podobě modelu Shure Aonic 40, který je stejně bezdrátový, a navíc disponuje třemi pokročilými režimy potlačování hluku (ANC), což je více než u modelu Aonic 50, ten totiž disponoval jen dvěma. Kromě toho je zde dostupný i režim Environment, který po stisknutí tlačítka zprostředkuje uživateli zvuky z okolí. Což je, jak předpokládáme, jen režim bez aktivovaného ANC.

Se sluchátky Aonic 40 můžete přijímat hovory, které jsou čisté díky dvojici mikrofonů s technologií beamforming (modelování paprsku). Zvukový výstup pro hudbu si pak můžete přizpůsobit díky nastavitelnému ekvalizéru. Na jedno nabití baterie zvládnou sluchátka 25 hodin přehrávání. Rychlonabíjení o délce 15 minut potom znamená pět hodin přehrávání.

A cena? Na Shure.com koupíte tahle sluchátka za 215 liber, tedy v přepočtu cca 6.300 Kč. A nad tím už se vyplatí zauvažovat.

Zveřejněno: 10. 01. 2022