NAS Qnap pro ukládání dat, spolupráci a pro hybridní práci

Společnost Qnap Systems představila dvoušachtové zařízení NAS TS-233 vhodné pro domácí i kancelářské prostředí. Díky elegantnímu designu a tichému ventilátoru poskytuje cenově výhodné řešení pro centralizované úložiště, zálohování, sdílení souborů a multimédia s bohatými aplikacemi pro NAS pro vyšší produktivitu a neomezenou zábavu.

TS-233 je vybavena čtyřjádrovým procesorem ARM Cortex A55 s integrovanou 2GB pamětí. Lze jej použít s 3,5" disky SSD SATA 6Gb/s a podporuje akceleraci šifrování AES-NI, takže poskytuje bezpečné a vysokorychlostní zálohování/obnovu, přístup k souborům a sdílení. Díky integrovanému procesoru NPU (Neural network Processing Unit) zvyšuje TS-233 také výkon Qnap AI Core (modul s umělou inteligencí pro rozpoznávání obrázků) pro vysokorychlostní rozpoznávání obličejů a objektů.

Nová TS-233 je vybavena nejnovějším operačním systémem QTS 5.0 s bohatými aplikacemi NAS pro domácnosti a firmy: File Station zjednodušuje přístup k souborům NAS, jejich sdílení a správu prostřednictvím webového prohlížeče; Hybrid Backup Sync můžete snadno zálohovat soubory z NAS do cloudu nebo jiného NAS a splnit tak strategii zálohování 3-2-1.; Qsync umožňuje efektivní synchronizaci souborů mezi více uživateli a zařízeními. Díky multimediálním aplikacím, jako jsou QuMagie, Video Station a Music Station, mohou uživatelé Qnap NAS centrálně ukládat a spravovat všechny své fotografie, videa a hudební soubory. TS-233 navíc podporuje technologii ARM NEON, která urychluje zpracování videa pro lepší zážitek ze zábavy.

Klíčové specifikace

Stolní model se dvěma diskovými pozicemi; čtyřjádrový procesor ARM Cortex A55 (až 2,0 GHz), 2 GB RAM; podporuje 3,5"/2,5" SATA 6 Gb/s HDD/SSD vyměnitelné za provozu; 1× port RJ45 Gigabit Ethernet, 1× port USB 3.2 Gen 1 typu A, 2× porty USB 2.0 typu A; 1× 8cm tichý ventilátor.

Zveřejněno: 24. 03. 2022