Nechte si vytisknout personalizované tapety do domácnosti

Cokoliv na míru je samozřejmě lepší než konfekce. Své o tom ví i firma Canon, která představila revoluční řešení s názvem UVgel Wallpaper Factory, jež umožňuje tisk personalizovaných tapet pro domácnosti i umělce.

Canon samozřejmě využívá digitální tisk, který umožňuje velkoformátové aplikace, ale jeho řešení navíc přináší garantovanou stálost barev, odolnost a zdravotní nezávadnost, kterou výrobce může podložit certifikáty. I díky tomu je možné vytisknuté tapety využít i v citlivějších typech interiérů, jako jsou nemocnice nebo školky.


Srdcem celého řešení UVgel je velkoformátová tiskárna Colorado 1650, která byla oficiálně uvedena na trh v loňském roce. Kampaň za personalizovaný velkoformátový tisk se teď naplno rozjela i v České republice, kde Canon spolupracuje s PR agenturou My.cz.

S tou oslovuje české architekty a designéry, kteří dekorace na míru a v nejvyšší kvalitě využívají ve svých chystaných projektech jako přidanou hodnotu. Těšme se na to, že se podobná řešení nejen v českých domácnostech začnou objevovat stále častěji.

Zveřejněno: 07. 04. 2021 | Počet zobrazení: 599x