Nejhlasitější a nejvýkonnější bezdrátový party reproduktor Sony řady X-series

Nejvýkonnější a nejhlasitější party Bluetooth reproduktor SRS-XV900 z řady X-series je novinkou v portfoliu Sony.

Vychutnejte si výkonný všesměrový zvuk díky reproduktoru SRS-XV900. Tento bezdrátový reproduktor byl navržen tak, aby zaplnil prostor zvukem. Reproduktor je vybaven reproduktorovou jednotkou X-Balanced, jejíž membrána nemá kruhový tvar, poskytuje tak větší akustický tlak. Snižuje zkreslení zvuku tím, že maximalizuje plochu reproduktoru, zároveň port Jet Bass Booster poskytuje hluboké, průrazné a silné basy. Středové měniče reprodukující vynikající čistotu vokálů a šest výškových reproduktorů vpředu, po stranách a vzadu šíří vysokofrekvenční zvuk všude kolem.

Ozvučení lze přenášet kamkoli díky 25hodinové výdrži baterie SRS-XV900. Díky rychlému nabíjení můžete získat tři hodiny přehrávání za pouhých 10 minut nabíjení.

Produkt je vybaven praktickou rukojetí a kolečky. Reproduktor SRS-XV900 je také vybaven funkcí Sony TV Sound Booster, která umožní vychutnat si lepší zvuk při sledování televize. Hluboké basy a realistický vysokofrekvenční zvuk z reproduktoru SRS-XV900 zaplní místnost a zesílí zvuk televizoru. Stačí propojit optickým kabelem (součástí balení) a vybrat režim TV Sound Booster k televizoru jakékoli značky nebo modelu.

Pokud milujete karaoke, s reproduktorem SRS-XV900 budete tvořit dokonalou dvojku. Připojte mikrofon, vyberte píseň a dejte do toho všechno. Díky dvěma vstupům (mikrofon a kytara) můžete dokonce připojit kytaru a reproduktor použít jako zesilovač. Pomocí mobilní aplikace Fiestable a její nové karaoke funkce Double Tracking obohatíte svůj zpěv a zpříjemníte si tak svůj přednes.

Reproduktor budete mít vždy pod kontrolou díky intuitivnímu hornímu dotykovému panelu, který umožňuje měnit funkce, nastavení a osvětlení pouhým dotykem.

Funkce MEGA BASS umožňuje zesílit basy reproduktoru, takže budou hluboké a průrazné. S novým reproduktorem SRS-XV900 si můžete vychutnat hudbu jako naživo, zatímco režim LIVE SOUND vám umožní znovu oživit atmosféru a prožívat oblíbené hudební zážitky.

Funkce Party Connect via Bluetooth umožňuje připojit až 100 kompatibilních Bluetooth reproduktorů Sony a užít si synchronizovaný zvuk a osvětlení na mimořádně velké party. Kromě toho reproduktor umožňuje připojit a přehrávat hudbu pomocí připojení USB. Pokud se vám vybije baterie smartphonu, můžete jej připojit k reproduktoru a přímo jej nabíjet.

Nový reproduktor SRS-XV900 je kompatibilní s aplikacemi Sony | Music Center a Fiestable. Pomocí aplikace Sony | Music Center můžete vybírat seznamy skladeb, spouštět další skladbu, měnit vzory osvětlení a režimy zvuku přímo na tanečním parketu. Aplikace Fiestable vám umožní přístup k zábavným funkcím, které vám pomohou vytvořit dokonalou atmosféru večírku, jako je vytváření seznamu skladeb, funkce karaoke včetně funkcí Voice Changer a Echo a DJ control pro přidání zvukových efektů.

Reproduktor SRS-XV900 bude v prodeji od začátku října 2022 za odhadovanou maloobchodní cenu 29.990 Kč.

Zveřejněno: 09. 09. 2022