Neomezená data od T-Mobile do konce roku pro všechny

Bez mobilních dat se zážitky špatně sdílí, a proto naděluje T-Mobile všem zákazníkům neomezený internet v mobilu zdarma. A to na celý poslední týden letošního roku – od 24. do 31. prosince 2020.

Uživatelé z řad domácností, včetně uživatelů předplacených Twist karet, a živnostníků dostanou balíček neomezených dat automaticky, není potřeba je aktivovat v aplikaci, volat na infolinku či posílat SMS.

„Letošní Vánoce budou s největší pravděpodobností jiné než obvykle. Aby mohli být naši zákazníci v bezpečném kontaktu se svými blízkými, darujeme jim na poslední týden v roce neomezená data zdarma,“ říká Michal Podlucký, ředitel řízení segmentu rezidentních zákazníků T-Mobile. „Zákazníci s tarifem i předplacenou kartou se nemusí o nic starat, možnost surfovat zcela bez obav jim automaticky aktivujeme.“

Balíček neomezených dat zdarma mohou zákazníci z řad domácností a živnostníků využívat od 24. do 31. prosince 2020. V následujícím týdnu obdrží SMS nebo zprávu do aplikace Můj T-Mobile, že jim budou neomezená data aktivována. Není potřeba nic potvrzovat, nikde se registrovat, jen si od Štědrého dne do silvestrovské půlnoci užívat mobilní internet v Česku bez limitů. Pokud se zákazníci vydají v posledním letošním týdnu do některé ze zemí Evropské unie, mohou z balíčku zdarma využít v datovém roamingu 2,2 GB. K dispozici mají i data z jejich standardního tarifu.

I pro firmy a velké společnosti připravil T-Mobile speciální datový dárek. Ten najdou od 23. prosince v aplikaci Můj T-Mobile nebo na portálu Moje firma.

 

Zveřejněno: 18. 12. 2020