Nová generace sluchátek Niceboy s vlastní mobilní aplikací

Letošní rok přináší značka Niceboy nové generace sluchátek řady HIVE, které fungují s vlastní mobilní aplikací Niceboy ION. Aplikace přidává sluchátkům více kontroly nad zvukem a ovládáním. Nyní, krátce po představení třetí generace bestselleru Niceboy HIVE Podsie 3, přichází další novinka – nová verze sluchátek Niceboy HIVE Drops 3.

Společným jmenovatelem pro všechna nová sluchátka řady Niceboy HIVE je mobilní aplikace Niceboy ION. S ní získáte přístup k dalším možnostem nastavení sluchátek. V aplikaci najdete například ekvalizér pro kvalitnější poslech hudby, sami si můžete nastavit, jak na sluchátkách ovládat hudbu nebo vyřizovat hovory. Pomocí aplikace zjistíte i podrobnější informace o stavu baterie nebo v případě ztráty zaměříte lokaci posledního připojení sluchátek pro snadnější dohledání.

HIVE Drops 3 mají čistý zvuk, který se díky podpoře kodeku AAC a pokročilému Bluetooth 5.1 přenáší bez výpadků i ztrát na kvalitě. Samozřejmostí je handsfree telefonování, podpora hlasových asistentů Siri a Google Assistant a odolnost vůči dešti a potu (krytí IPX4). Sluchátka Niceboy HIVE Drops 3 nabídnou slušnou výdrž baterie – na jedno nabití hrají 5 hodin a s nabíjecím pouzdrem ještě 13 hodin navíc. Sluchátka mají v balení na výběr tři velikosti špuntů, takže budou pohodlně sedět v každém uchu. Sluchátka potěší i automatickým párováním – sama se připojí k naposledy spárovanému zařízení.

Zveřejněno: 16. 08. 2022