Nová klávesnice HyperX na scéně

Značka HyperX přináší na trh zcela novou mechanickou herní klávesnici HyperX Alloy Origins 60, která disponuje lineárními spínači HyperX Red s důrazem na výkon a maximální životnost.

Ta se podle výrobce pohybuje na úrovni až 80 milionů stisknutí na klávesu. Klávesnice s kompletním RGB podsvícením má tzv. šedesátiprocentní design, což znamená, že je dostatečně malá na to, aby na pracovním stole zbyl maximální prostor pro manévrování herní myší.

Periférie se dále chlubí bytelným rámem z leteckého hliníku, který jen tak něco nerozhází. Herní režim je pak možné nastavit tak, aby byly některé klávesy zapnuté a jiné vypnuté. Takže v průběhu hry nehrozí, že byste například omylem stiskli klávesu Windows a vypadli tak ze hry v nejnapínavější chvíli. Jednotlivé profily u klávesnice nastavíte prostřednictvím programu HyperX NGENUITY.

Klávesnici HyperX koupíte na trhu již nyní, ale pouze v US rozložení. Českou verzi seženete od 22. března v síti partnerských prodejců, a to za doporučenou cenu 2.999 Kč včetně DPH.

 

Zveřejněno: 03. 03. 2021 | Počet zobrazení: 187x