Nová myš značky SteelSeries je inspirována chameleonem

Pod značkou SteelSeries přichází na trh novinka v podobě herní myši Rival 5, která je schopná přizpůsobit se hře i konkrétnímu hráči a její 10zónové RGB podsvícení evokuje chameleona.

Ergonomicky tvarovaná myš je navržena pro různé způsoby držení, respektive různé herní žánry, a hráči ji tedy mohou ocenit nezávisle na tom, zda hrají třeba Fortnite, Hitman 3, Apex Legends nebo úplně jiný herní titul. Devět programovatelných tlačítek můžete plně přizpůsobit v nejdůležitější klávesové zkratky. Z tohoto počtu se na boku myši nacházejí tři klasická tlačítka a jedno podlouhlé dvoutlačítko s pohybem nahoru a dolů.

Podsvícení RGB PrismSync v 10 zónách znamená, že si myš SteelSeries Rival 5 můžete plně přizpůsobit obrazu svému. Ale zároveň můžete podsvícení synchronizovat s podsvícením jiných periferií značky.

Myš vážící pouhých 85 gramů s opleteným kabelem disponuje senzorem TrueMove Air s 18 000 CPI, 400 IPS, zrychlením 40 G či schopností zamezit nechtěnému pohybu. Snímače myši mají udávanou životnost 80 milionů kliknutí a pro myši poměrně netypická je i certifikace odolnosti IP54.

Zveřejněno: 14. 05. 2021