Nová řada tyčových vysavačů Electrolux 700 je tady

Společnost Electrolux přináší svým zákazníkům zcela novou řadu tyčových vysavačů Electrolux 700, které se mohou chlubit silným sacím výkonem při nízké hmotnosti.

Ultralehké tyčové vysavače Electrolux 700 totiž váží jen 2,2 kg a jsou ergonomické, takže dobře padnou do ruky. Zajímavostí je také fakt, že 60 % plastů, které byly použity při výrobě, pochází z recyklovaných zdrojů.

Pod řadu Electrolux 700 spadají celkem čtyři nové vysavače. Konkrétně Electrolux 700 Hygienic je dostupný ve variantě Allergy (s hubicí BedProPowerUV+ na alergeny) a ve variantě Wet, která disponuje hubicí pro mokré čištění (PowerPro mop). Modrý Electrolux 700 Ultimate je určený pro všestranný úklid různých povrchů, a světle šedý Electrolux 700 Animal s hubicí PetPro+ je vhodný na odstraňování zvířecích chlupů z čalouněných povrchů.

Součástí vysavačů série 700 je nově navržený akumulátor, který umožňuje vysávat až 40 minut na jedno nabití v základním režimu. Jestliže použijete pouze ruční jednotku, zvládnou vysavače na jedno nabití běžet dokonce až 50 minut.

Zveřejněno: 15. 05. 2023