Nová sluchátka Logitech ocení hlavně hráči

Pod značkou Logitech G se na trhu objevují nové špunty Logitech G333 Gaming Earphones, které ocení hlavně hráči, jak už ostatně naznačuje jejich název.

Jedná se o první sluchátka značky, která disponují in-line mikrofonem a zároveň integrovaným ovládáním zvuku přímo na kabelu. V každém špuntu se nacházejí duální zvukové měniče, z nichž jeden je určen pro basy a druhý pro středy a výšky. Naprosto ideální pro hry v kombinaci s hlasovým chatem pro komunikaci mezi on-line hráči.

Sluchátka G333 se se zdrojovým zařízením propojují kabelem a kompatibilní jsou s počítači, konzolemi Xbox, PlayStation a Nintendo Switch a samozřejmě také se smartphony a tablety. Pro připojení je k dispozici jak klasický jack (3,5 mm), tak univerzální USB typu C.

Uživatelé mají na výběr ze tří velikostí silikonových špuntů, z nichž si mohou zvolit přesně ten, který jim padne do uší. Součástí balení je také měkké cestovní pouzdro. Sluchátka Logitech G333 Gaming Earphones zakoupíte na českém i slovenském trhu za doporučenou cenu 1.390 Kč včetně DPH.

Zveřejněno: 17. 03. 2021