Nové barevné PC skříně od Cooler Master

Cooler Master je značka, která se snaží o to, aby její zákazníci měli co nejvíce možností personalizace svých osobních počítačů. Tomu odpovídají i její nové PC skříně.

Čtyři nové barvy skříně s modelovým označením NR200P byly vybrány v návaznosti na anketu realizovanou mezi komunitou tvůrců na platformě Reddit. Barvy si odbývají premiéru v rámci akce Summer Summit 2021 a konkrétně jde o odstíny s následujícími marketingovými označeními: Flamingo Pink (růžová), Carribean Blue (modrá), Sunset Orange (oranžová) a Nightshade Purple (purpurová).

Stejně jako původní skříň MasterBox NR200P se i její nové barevné varianty chlubí úsporným prostorovým provedením s funkcemi standardní ATX skříně. Jedná se o m-ITX řešení s celkovým objemem prostoru na úrovni 18 litrů a dvěma 120mm Sickleflow ventilátory, kterých je dovnitř možné nainstalovat až sedm.

Dovnitř se vejdou například i procesorové chladiče s výškou věže do 155 mm nebo radiátory vodního chlazení s délkou až 280 mm. K dispozici je také podpora velkých tříslotových grafických karet a součástí balení je i PCI Riser kabel pro jejich montáž.

Zveřejněno: 27. 07. 2021 | Počet zobrazení: 296x