Nové TV Sony Bravia oplývají velkými úhlopříčkami

Společnost Sony oznámila dostupnost nových televizorů řady Bravia, které oplývají velkými úhlopříčkami obrazovek. Součástí řady je i nová vlajková loď Bravia XR Master série A90J.

V tomto případě se jedná o 4K HDR OLED TV s úhlopříčkou 83 palců a společně s dalším, 75" kouskem je tahle televize vybavena revolučním procesorem Cognitive Processor XR. Ten mimo jiné dokáže analyzovat polohu zvuku v signálu a díky tomu přinášet věrnější zpracování audia pro diváka.

Některé z novinek dále nabízejí exkluzivní službu Bravia Core, v jejímž rámci si uživatelé mohou pustit nejnovější či klasické filmové tituly Sony Pictures Entertainment a největší kolekci IMAX Enhanced. Služba Bravia Core využívá technologii Pure Stream s téměř bezztrátovou kvalitou, jež je srovnatelná s UHD BD se streamováním až 80 Mb/s.

Trojice představených televizorů (X85J, X90J a A90J) dále disponuje i mnohými herními funkcemi díky standardu HDMI 2.1, jako jsou 4K při 120 fps, VRR a ALLM. Díky tomu je hraní her plynulé a televize spolupracují i s těmi nejnovějšími konzolemi.

Zveřejněno: 03. 06. 2021 | Počet zobrazení: 189x