Novinkou Wilson Audio je subwoofer Lōkē

Zajímavou novinkou od společnosti Wilson Audio je subwoofer se zvláštním názvem Lōkē, který je vůbec nejmenším aktivním subwooferem v nabídce značky.

Jedná se o velice kompaktní zařízení s rozměry jen 35,2 × 52,7 × 55,2 cm, které je navrženo tak, aby nejlépe fungovalo s dalšími reproduktory značky. Například modely řady TuneTot, stejně jako tři nejvíce kompaktní podlahové reproduktory v řadě společnosti Wilson, SabrinaX, Sasha DAW a Yvette.

Na rozdíl od větších subwooferů výrobce je Lōkē aktivní model a má tak svůj vlastní integrovaný zesilovač, v tomto případě o výkonu 500 W. Reproduktor se vyrábí přímo ve Spojených státech, konkrétně v Utahu, a barvený je v továrně, která disponuje profesionálními lakýrnickými možnostmi automobilové třídy.

A tomu samozřejmě odpovídá i cena. K dispozici je verze Standard, Upgrade a Premium Pearl (dle konkrétní barvy); vybrat si můžete z celkově 21 odstínů a varianta standard v těch „nejobyčejnějších“ odstínech vyjde v USA na 8.750 dolarů (206 tisíc korun) bez daně.

Zveřejněno: 10. 03. 2022