Novinky TCL na poli audiozařízení a televizorů

Společnost TCL Electronics na akci s názvem Transcend Vision neuvedla jen TV řady X, o kterých jsme již něco málo psali, ale také novou sérii C či soundbar TS8132.

Modely řady C82, C72 a C72+ (model C72+ vidíte na úvodním obrázku) už sice byly oficiálně představeny letos v dubnu, ale teprve teď jsou dostupné i pro zákazníky TCL z evropských zemí. Navzdory tomu již tahle série stihla být trhem dobře přijata a dočkala se ocenění za výkon i kvalitu. A to jmenovitě od Asociace EISA, která modelu TCL 65C825 Obrázek vpravo) udělila ocenění EISA Prémiový LCD televizor, model 55C728 se pak dočkal ocenění EISA LCD televizor s nejlepším poměrem ceny a výkonu.

Za zmínku jistě stojí i zcela nový soundbar TCL TS8132, jenž nabízí 3.1.2kanálový zvuk s maximálním výkonem 350 W. Vyhrazený středový kanál zvyšuje srozumitelnost dialogů a řeči, součástí balení je pak také integrovaný Chromecast či podpora hlasových asistentů Google Assistant, Apple Siri a Amazon Alexa. Pohlcující zvukový zážitek zajišťují i působivé efekty přenášené dvojicí vertikálních kanálů a bezdrátovým subwooferem.

Zveřejněno: 13. 09. 2021 | Počet zobrazení: 146x