Nový monitor Philips 49B2U5900CH s podsvícením Busylight a webovou kamerou s funkcí Windows Hello

Společnost MMD doplňuje do své B2B řady 5000 nový monitor Philips 49B2U5900CH, který je vybaven SuperWide displejem s poměrem stran 32:9 (úhlopříčka 48,8 palce), který je jedním z klíčových aspektů tohoto monitoru, a přináší nové funkce, jako je Busylight nebo výklopný háček na sluchátka, které dosud nebyly u monitorů Philips k vidění.

Všechny tyto nové funkce spolu s dokovací stanicí USB-C s RJ45 a certifikací TUV Rheinland Eyesafe činí z monitoru Philips 49B2U5900CH ideální zařízení pro kancelářské profesionály, kteří chtějí zvýšit produktivitu na pracovišti, ale i pro ty, kteří pracují z domova a vyžadují vysoce kolaborativní produkt, který jim usnadní pracovní den.

Pro profesionály pracující v kancelářském prostředí je nová funkce Busylight umístěna na horní straně webkamery monitoru a může se synchronizovat s režimy Microsoft Teams, takže kolegové vědí, zda ostatní mají hovor, nebo ne. Kromě funkce Busylight je další funkcí pro spolupráci u modelu 49B2U5900CH 5MP webová kamera s funkcí Microsoft Hello. Nejenže si uživatelé mohou vychutnat dokonalou kvalitu obrazu při hovorech, ale mohou se také automaticky přihlásit ke všem svým účtům Microsoft prostřednictvím rozpoznání obličeje s funkcí Microsoft Hello; tím se z modelu Philips 49B2U5900CH stává ideální společník do kanceláře.

Více prostoru na obrazovce pro vyšší produktivitu

Monitor Philips je díky několika funkcím ideální pro ještě vyšší výkon na pracovišti; jednou z nich je velká obrazovka SuperWide s poměrem stran 32:9. Velká 48,8palcová obrazovka s rozlišením 5120 × 1440 bodů je navržena tak, aby nahradila pracovní sestavu s více monitory, což odpovídá dvěma monitorům Quad HD 16:9 umístěnými vedle sebe. Kromě toho má monitor pozorovací úhly 178 × 178 stupňů a kontrastní poměr 3000:1.

Nejlepší možnosti připojení a všestrannost

Nejnovější možností připojení je funkce Smart KVM. Tradičně se integrovaný přepínač KVM používá k přepínání mezi zdroji kliknutím na tlačítko na rámečku monitoru. Díky funkci Smart KVM však uživatelům stačí třikrát stisknout tlačítko „Ctrl“ na klávesnici, abyste mohli přepínat mezi více počítači.

K funkcím připojení se dále přidává dokovací stanice USB-C s konektorem RJ45. Připojení USB-C umožňuje dodávat až 100 W energie a vysokorychlostní přenos dat do a ze zařízení. Dokovací stanice monitoru je vybavena připojením RJ45, které může dosáhnout přenosové rychlosti až 1 Gb/s.

Další funkce

Kromě arzenálu funkcí zaměřených na pracovní prostředí tento monitor zaručuje vysoce kvalitní obraz pro všechny profese díky certifikaci DisplayHDR 400, technologii SmartImage a barevnému gamutu 1,07 miliardy barev. Kromě toho je monitor vybaven háčkem na zavěšení sluchátek na jeho boku, výškově nastavitelným stojanem (HAS) a držákem VESA.

V neposlední řadě má monitor Philips 49B2U5900CH certifikaci TUV Rheinland Eyesafe, která pomáhá ulehčit dlouhé hodiny strávené před obrazovkou. Tato certifikace navíc zaručuje, že monitor Philips 49B2U5900CH byl vyroben tak, aby chránil před nepříznivými zdravotními účinky dlouhodobého vystavení modrému světlu.

Dostupnost

Monitor Philips 49B2U5900CH bude dostupný od poloviny listopadu za doporučenou cenu 29.519 Kč korun (1.199 eur).

Zveřejněno: 13. 11. 2023