Nový reproduktor od Sony ozvučí každý večírek

Nový party reproduktor Sony SRS-XV800 ozvučí nejen každý večírek, ale také třeba vaši televizi. Používat ho můžete venku i uvnitř.

Reproduktor přebírá některé prvky od většího a dražšího modelu SRS-XV900, a to například světelné efekty nebo 360stupňový zvuk, který podle výrobce „dokáže naplnit prostor“.

Základem reproduktoru jsou dvě jednotky X-Balanced, které směřují dopředu a jsou řešeny tak, aby maximalizovaly plochu reproduktorové membrány a současně zvyšovaly akustický tlak – výsledkem mají být hlubší a výraznější basy. Dále tu máme pět výškových měničů (dva nahoře, dva vepředu a jeden dole), které se starají o všesměrový zvuk.

Přestože je reproduktor Sony SRS-XV800 poměrně velký, je stále mobilní, a to díky přepravním kolečkům a rukojeti. Na jedno nabití pak jeho baterie vydrží fungovat až 25 hodin. Novinka funguje dokonce i jako powerbanka, díky portu USB typu A z ní můžete nabít třeba smartphone. Do stejného portu můžete umístit flash disk, případně streamovat hudbu přes Bluetooth 5.2/5.3.

Zveřejněno: 10. 05. 2023