Odolný televizor Samsung pro venkovní použití

Jihokorejský Samsung nedávno uvedl odolný outdooorový televizor pro venkovní použití s názvem The Terrace, který toho snese opravdu hodně a nyní se dostává i na český trh.

Novinka je vybavena rozlišením 4K a technologií QLED a jako doplněk si k ní můžete přikoupit i speciální soundbar, který je taktéž určený pro venkovní použití. Televizor The Terrace dokáže zvládnout extrémní teploty, sluneční svit, prach i vlhkost. Odolnost vůči prachu a vodě je na úrovni standardu IP55. Navzdory tomu je televizor tlustý jen 59,8 mm.

Televize je na českém trhu dostupná na e-shopu Samsung.cz a také u vybraných prodejců ve třech různých velikostních variantách. 55" model tu koupíte za 99.990 Kč, 65" za 129.990 Kč a 75" za 169.990 Kč.

Soundbar s integrovanými subwoofery a stejnou úrovní odolnosti je možné připevnit na zeď nebo připnout k samotné televizi. Upravit zvukové parametry si u něj můžete díky podpoře bezdrátových technologií Wi-Fi a Bluetooth. Součástí je pak také technologie eliminující zkreslení v libovolném prostředí.

Zveřejněno: 01. 04. 2021 | Počet zobrazení: 121x