Podzimní novinky z dílny Philips TV & Sound

Společnost Philips představila ve své divizi Philips TV & Sound svoje novinky pro letošní podzim. K dispozici jsou například čtyři modely OLED+ televizí či vylepšení u zvukových systémů s reproduktory Bowers & Wilkins.

Nové modely televizorů OLED+ 986 a OLED+ 936 jsou osazeny OLED panely s pětinovým nárůstem světelného výkonu či dvoučipovou sadou obrazových procesorů P5 Intelligent Dual Picture Engine páté generace. Philips TV navíc jako jedna z mála značek na trhu nadále podporuje všechny hlavní formáty HDR, tedy HLG, HDR10, HDR10+ a nově i HDR10+ Adaptive.

Co se týče vylepšených zvukových systémů s více reproduktory Bowers & Wilkins, ty disponují zakázkovou technologií Tweeter-on-Top, kužely Continuum a nahoru směřujícími měniči Dolby Atmos.

Za zmínku jistě stojí i nová sluchátka Philips Fidelio T1 s ANC (aktivním potlačením hluku), která se mohou chlubit dvoucestnou konstrukcí, kombinující detailní basy 10mm dynamického měniče a detailní odezvu efektivně vyváženého a optimalizovaného modulu pouzdra. K dispozici je dále podpora kodeku LDAC, který zajišťuje bezdrátové přehrávání hudby ve vysokém rozlišení.

Zveřejněno: 03. 09. 2021 | Počet zobrazení: 213x