Pomocník na zmírnění odstranění bolesti svalů a nervů

Možná znáte neuvěřitelnost bolest zad nebo při plánovaných sportovních výkonech potřebujete tělo připravit na zátěž. V těchto a mnoha dalších případech vám mže pomoci elektronický stimulátor Beurer EM 49.

A co vlastně od tohoto přístroje v bílé barvě můžete očekávat? Nervový a svalový stimulátor Beurer EM49 vám pomocí tří základních programů pomůže ulevit od bolesti různého charakteru. Elektrické impulsy působí na svalstvo, stahují a uvolňují ho, a tím vykonávají práci, jaká by byla prováděna při cvičení. Součástí elektrostimulátoru jsou čtyři elektrody a stimulátor disponuje dvěma oddělenými systémy s nastavitelnou intenzitou pulzů v délce 50–450 mikrosekund na jeden impulz. Uživatel má k dispozici výběr ze 64 předvolených a šesti volných programů, které si lze snadno nastavit, a tak najít nejvhodnější stimulaci pro vybranou část vašeho těla. Programy se nastavují na odnímatelném LCD displeji s modrým podsvícením.

Ten, kdo zažil nepřekonatelné bolesti zad a svalů a bylo mu lékařem doporučeno navštívit elektroléčbu, která je ve většině případů velmi účinná – jak krátkodobě, tak i dlouhodobě – ten nám jistě dá za pravdu, že léčba elektrickými impulsy má své opodstatnění a přináší kýženou úlevu. Stejně tak jako sportovci, kteří se připravují na velký výkon, budou díky elektrickým impulsům lépe přepraveni.

Díky tomuto elektromasážnímu stimulátoru se ale nemusíte objednávat na provedení masáží a čekat, až na vás přijde řada. Léčbu můžete zahájit léčku ihned v místě, kde se právě nacházíte. Díky podrobnému návodu si nastavíte intenzitu a výběrem správného místa umístění elektrod dojde k účinnému odstranění bolesti – a to ihned, aniž byste někam museli chodit. Samozřejmě, že důležité najít vhodná místa, ale návod vám pomůže a uvádí 28 základní poloh. S přibývajícím počtem zásahů si sami jistě najdete ta nejvhodnější místa, kam elektrody příště přiložit, aby účinek byl ten nejpřesněji cílený a došlo k úlevě od bolesti.

Funkce stimulátoru

Digitální elektrostimulační přístroj Beurer EM49, nabízí tři základní funkce, které můžete využívat. První funkcí je elektrická stimulace nervových drah (TENS), druhou je elektrická stimulace svalových tkání (EMS) a poslední nabízenou funkcí přístroje je masážní účinek, který je vyvolán elektrickými signály.

Nervový a svalový stimulátor BEURER EM49 nabízí mnohostranně využitelné funkce, které vám přinesou zmírnění bolesti, udržení tělesné kondice, uvolnění, potlačení únavy a dobrý pocit. Tento přístroj nabízí dva oddělené systémy a využít můžete čtyři nepřilnavé elektrody. K dispozici je 64 přednastavených programů a šest programů, které si můžete nastavit podle vlastní potřeby. Přizpůsoben je i praktický časovač (5–100 min.).

Metoda TENS

Funkce elektrické stimulace nervových drah, resp. metoda TENS, je klinicky otestovanou a schválenou metodou pro mnoho případů. Využít ji můžete při bolestech páteře nebo problémech s krční páteří, bolestech kloubů jako jsou např. kolenní klouby, kyčelní kloub nebo rameno. Tato funkce nervového a svalového stimulátoru Beurer EM 80 je využitelná i při neuralgii (silných a krátkých bolestech), bolestech hlavy, pravidelných ženských problémech, bolesti po poranění pohybového aparátu, bolesti při poruchách prokrvení nebo chronických bolestivých stavech z různých příčin.

Metoda EMS a relaxační použití

K aktivačnímu použití této metody patří trénink svalstva pro zvýšení vytrvalostního výkonu, trénink svalstva na podporu posilování určitých svalů nebo svalových skupin pro dosažení požadovaných změn. Relaxační použití přístroje Beurer EM49 zahrnuje svalovou relaxaci pro uvolnění svalového přetížení, navíc pomáhá při svalové únavě a urychluje regeneraci svalů po sportovním výkonu, kdy byly vaše svaly nadměrně zatíženy.

Kam pro elektrostimulátor nejrychleji?

Na další masážní přístroje se podívejte na e-shop Electro World. Všechny vaše objednávky vám připraví k odběru během necelé hodiny na 40 prodejnách nebo vám je doručí kurýrem až do domu během 2–3 dnů od objednávky. Nákup z domova je jednoduchou záležitostí a zakoupené zboží můžete vrátit do 14 dnů v kterékoliv prodejně, případně zaslat zpět poštou. Stejně tak lze zboží bezproblémově reklamovat.

Pokud máte nebo si pořídíte Věrnostní kartu Electro World, ušetříte hned dvakrát. Za prvé lze vybrané zboží nakoupit za speciální nižší ceny, a za druhé dostanete za každou transakci procenta zpět jako příspěvek na další nákup. Stačí vyplnitkrátký formulář a můžete nakupovat výhodněji už teď. Že se to vyplatí, o tom svědčí přes půl milionu zákazníků. Síť Electro World se nyní zdvojnásobila a po převzetí K+B Expert nabízí možnost vyzvednutí na 40 prodejnách po celé České republice.

Zveřejněno: 30. 08. 2021 | Počet zobrazení: 260x