Powerline adaptéry TP-Link rozšíří dosah sítě

Společnost TP-Link přináší na trh zcela nové powerline adaptéry, které jsou schopny rozšířit dosah sítě do odlehlejších koutů domácnosti nebo kanceláře. Přitom lze využít buďto bezdrátové nebo kabelové připojení.

HomePlug AV2 a dokáže tak přenášet data rychlostí až 1 000 Mb/s. Díky průchozímu designu navíc nepřijdete o zásuvku, do které je třeba ho zapojit. Powerline adaptéry totiž dokážou šířit datový signál prostřednictvím stávajících rozvodů elektrické sítě.

Stabilní připojení nabízí také sada TL-WPA7517 KIT, kerá taktéž podporuje standard HomePlug AV2 se stejnými přenosovými rychlostmi. Automatická synchronizace Wi-Fi pak znamená, že při rozšiřování své domácí sítě těmito adaptéry nemusíte nic složitě nastavovat, stačí jednoduše zkopírovat nastavení sítě z primárního routeru a powerline adaptér ve funkci opakovače převezme veškerá nastavení včetně SSID a hesla. V obou případech je možné síťová nastavení jednoduše měnit buď prostřednictvím webového prohlížeče nebo skrze mobilní aplikaci tpPLC, která je k dispozici v češtině.

 

Zveřejněno: 22. 03. 2021 | Počet zobrazení: 134x