Přicházejí nová bezdrátová sluchátka od Sony

S bezdrátovými sluchátky se v poslední době takříkajíc roztrhl pytel. Výjimkou v tomto směru není ani společnost Sony, která do svého portfolia přidala rovnou dva modely v dané kategorii.

Konkrétně se jedná o sluchátka WF-C500 a WH-XB910N. Ta první jsou kompaktní a přinášejí s sebou kombinaci kvalitního zvuku s unikátní možností individuálního přizpůsobení. Samozřejmostí je jednoduché párování se zdrojovým zařízením prostřednictvím technologie Bluetooth. Sluchátka jsou navíc voděodolná a jejich baterie vydrží opravdu dlouho.

Sluchátka Sony WH-XB910N jsou zase nástupci modelu WH-XB900 a vybavena jsou například technologií Extra Bass pro hluboký a úderný zvuk, či technologií Dual Noise Sensor, která posouvá digitální potlačení okolního hluku na novou úroveň.

Další technologií dostupnou u modelu Sony WH-XB910N je Precise Voice Pickup, jež v sobě kombinuje dvojici integrovaných mikrofonů a pokročilé zpracování hlasového signálu. Díky tomu dokáže jasně a přesně snímat váš hlas při handsfree hovorech. Váš protějšek tak může slyšet váš hlas v křišťálově čisté kvalitě.

Zveřejněno: 15. 10. 2021