Přístupový bod Netgear je ideální pro domácnosti i kanceláře

Společnost Netgear přichází na trh s novým dvoupásmovým bezdrátovým přístupovým bodem Netgear WAX214 série Business Essentials, který je vhodný jak pro využití v domácnostech, tak pro připojení menších kanceláří.

Zásadní pro tuhle novinku je, že podporuje standard Wi-Fi 6 a díky tomu nabízí uživatelům maximální kombinovanou rychlost dat do 1,8 Gb/s, z toho 600 Mb/s ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz a 1200 Mb/s v pásmu 5 GHz.

Přístupový bod navíc dokáže pokrýt plochu až 139 m2, což je dostačující pro většinu bytů běžných rozměrů. Díky gigabitovému ethernetovému portu s podporou PoE, tedy Power-over-Ethernet, můžete k přístupovému bodu napevno připojit kompatibilní koncové zařízení, k němuž již nemusíte tahat žádné kabely navíc. Samozřejmostí jsou i bezpečnostní funkce, jako je šifrování WPA/WPA2/WPA3, čtyři oddělené SSID, filtrace MAC adres nebo blokování vybraných webových stránek a služeb.

Bezdrátový přístupový bod Netgear WAX214 zakoupíte na českém trhu za doporučenou maloobchodní cenu 3.300 Kč včetně DPH, na tom slovenském pak za 125 eur.

Zveřejněno: 29. 03. 2021 | Počet zobrazení: 92x