QNAP oznamuje oficiální vydání Qmiix, nového automatizačního řešení pro digitální transformaci napříč platformami

Společnost QNAP Systems oficiálně představila řešení pro automatizaci pracovních postupů, Qmiix. Automatizace pracovních postupů může podnikům velmi pomoci při snižování času, úsilí a nákladů souvisejících s digitálními pracovními postupy, a Qmiix poskytuje bezlicenční integrační platformu jako řešení iPaaS, které automatizuje definované pracovní postupy. Uživatelé Qmiix mohou nastavit interakce mezi více cloudy, zařízeními QNAP NAS a dalším softwarem pro flexibilní a okamžité zvýšení produktivity.

„Qmiix automatizuje akce mezi QNAP NAS, cloudovými službami, sociálními sítěmi a aplikacemi pro zasílání zpráv, což uživatelům umožňuje zjednodušit procesy, jako je zálohování, zveřejňování a oznámení událostí,“ uvedl Aseem Manmualiya, produktový manažer společnosti QNAP. „Qmiix je také zcela bez licence a chceme pozvat všechny uživatele QNAP z celého světa, aby si toto řešení vyzkoušeli.“

Do oficiální verze Qmiix, která vychází z univerzálních aplikací v beta verzi, jsou přidány různé aplikace cloudového úložiště (včetně Amazon S3, Azure Blob Storage, DigitalOcean, IBM Cloud Storage a Wasabi Hot Cloud Storage), které umožňují uživatelům automaticky přenášet soubory mezi cloudovými platformami; a také dvě aplikace související s QNAP NAS (NAS Login Notification a NAS Power Control), které mohou pomoci při vytváření jednoduchých pracovních postupů souvisejících s NAS.

Cílem společnosti QNAP je neustále rozšiřovat funkčnost služby Qmiix, a proto vítáme všechny potenciální partnery, kteří se připojí k partnerskému systému Qmiix.

Dostupnost a požadavky:
Qmiix bude brzy k dispozici na následujících platformách

 1. Webové prohlížeče:
     a. Microsoft Internet Explorer 11.0 (nebo novější)
     b. Google Chrome 50 (nebo novější)
     c. Mozilla Firefox 50 (nebo novější)
     d. Safari 6.16 (nebo novější)
 2. Android:
     a. Android 7.01 (nebo novější)
 3. iOS:
     a. 11.4.1 (nebo novější)
 4. Qmiix Agent bude brzy k dispozici ke stažení z QTS App Center
     a. Kterékoli zařízení QNAP NAS s QTS 4.4.1 (nebo novějším).

Další informace o Qmiix naleznete na adrese https://www.qmiix.com

 

Zveřejněno: 30. 11. 2020