QNAP představuje dvouportovou rozšiřující kartu Thunderbolt 3 pro NAS TVS-h1688X a TVS-h1288X

Rozšiřující karta QNAP QXP-T32P Thunderbolt 3 se dvěma porty Thunderbolt 3 je karta PCIe Gen 3 x4, kterou lze nainstalovat do zařízení TVS-h1288X a TVS-h1688X. Instalací karty QXP-T32P do zařízení NAS mohou zejména studia zabývající se editací videí výrazně těžit ze zvýšené šířky pásma a konektivity pro plynulý přenos, zobrazení a úpravy videí v rozlišení 4K v reálném čase.

„Mnoho studií zabývajících se editací videí používá produkty QNAP, což nám umožňuje lépe porozumět jejich potřebám a požadavkům. Chápeme, že jen málo z nich má specializovaný personál IT, který by se zabýval upgradováním a instalací hardwaru, a proto se snažíme poskytovat snadná řešení pro přidání další konektivity a šířky pásma,“ uvedl Stanley Huang, produktový manažer společnosti QNAP. „Snadno instalovatelná rozšiřující karta Thunderbolt 3 nabízí možnost výrazně posílit týmovou spolupráci mezi uživateli Final Cut Pro a Adobe Premiere Pro. Podporou protokolu SMB umožňuje program Final Cut Pro uživatelům vytvořit na svazku na NAS knihovnu a využívat ji, jako by šlo o lokální úložné zařízení.“

Společnost QNAP se snaží uživatelům poskytovat možnost upgradovat sítě tak, aby vyhovovaly moderním požadavkům na vysokorychlostní připojení. Špičkové počítače s Thunderbolt 4 mohou být používány zařízením NAS s rozšiřujícími kartami Thunderbolt 3, pokud se připojí pomocí kabelů Thunderbolt.

 

 

Zveřejněno: 03. 12. 2020