Řada Motorola edge se rozšiřuje o tři nové stroje

Motorola se pochlubila trojicí nových smartphonů, Motorola edge 30 ultra, edge 30 fusion (na úvodním obrázku) a edge 30 neo. Jedná se o prémiové modely, model ultra je pak přímo novou vlajkovou lodí.

Chlubí se pokročilým čipsetem Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, nejrychlejším 125W nabíjením TurboPower a také 200Mpx snímačem hlavního fotoaparátu. K dispozici je také mimo jiné technologie 5G.

Další novinkou je Motorola edge 30 fusion, která je osazena čipsetem Snapdragon 888+ 5G či snímačem fotoaparátu s taktéž skvělým rozlišením 50 Mpx. I díky dalším funkcím, jako je optická stabilizace obrazu, se jedná o jeden z nejpokročilejších mobilních fotoaparátů na trhu.

A nakonec tu máme model Motorola edge 30 neo, který je designovou lahůdkou díky výběru barev ve spolupráci s partnerskou firmou Pantone. K těmto barvám patří i letošní barva roku označovaná jako Very Peri. K dispozici je rychlonabíjení TurboPower 68 W nebo dvojice pokročilých fotoaparátů. Ten hlavní snímač má rozlišení 64 Mpx a znovu i optickou stabilizaci obrazu.

Zveřejněno: 12. 09. 2022