Realme představuje vlajkovou loď GT 2 Pro, jež sází na udržitelný design

Telefon realme GT 2 Pro je znovu navržený ve spolupráci s Naotem Fukasawou, nechal se inspirovat papírem a stal se světově prvním zařízením s biopolymerním designem.

Pro nejnovější verzi úspěšné řady GT se designérské studio realme opět spojilo s Naotem Fukasawou a vznikl Paper Tech Master Design. Udržitelný design s názvem „Budoucnost papíru“ v sobě kopíruje funkčnost a udržitelnost, technologii a estetiku a modernost s tradicí.

Už od počátku je základní filozofií značky spojovat výkon a stylový design v duchu motta „Síla se potkává se stylem“. realme GT 2 Pro je z tohoto hlediska tím nejlepším reprezentantem filozofie značky. Nejprémiovější vlajková loď z modelů realme všech dob totiž přichází se speciálním vzhledem, který je inspirovaný papírem.

Odpovídá tomu i design nových telefonů, který je křišťálově čistý a průzračně lehký. Naoto Fukasawa se do něj snaží převést texturu papíru. realme věří, že materiály mohou prolomit hranice designu ve všech směrech, a tak je i tentokrát vzhled telefonů výrazný a neotřelý. Společnost si ale myslí, že kvůli tomu není potřeba obětovat přírodu, protože styl a udržitelnost se nemusí vždycky vylučovat. Důležitá je harmonie mezi technologiemi a prostředím.

Zveřejněno: 22. 12. 2021