Reproduktory s velkou výdrží: Niceboy RAZE 3 Titan a RAZE 3 Radion

Chcete, aby vás bylo pořádně slyšet? Výkonný reproduktor RAZE 3 Titan to se svými 50 W rozhodně zvládne! A pokud chcete hudbu přes reproduktor poslouchat opravdu dlouho, pak je tu RAZE 3 Radion, který na jedno nabití vydrží až 24 hodin.

Oba reproduktory se pyšní výraznými basy, jsou vodotěsné, a když je potřeba, fungují jako powerbanka. A pokud toužíte po prostorovém zvuku i pod širým nebem, můžete si díky technologii True Wireless propojit zdroj hudby se dvěma stejnými reproduktory najednou.

RAZE 3 Titan

Za tento reproduktor mluví jeho titánský výkon – 50 wattů. Zvládne ozvučit velký prostor terasy či zahrady, přitom si ale zachovává čistý zvuk a s technologií MaxxBass nepřichází ani o hluboké tóny.

Na jedno nabití vydrží hrát až 15 hodin a když budete mít chuť, uděláte si z něj FM rádio. Má integrovanou anténu, takže s sebou nemusíte nosit místo antény kabel navíc. Poslouží i jako powerbanka pro váš telefon – stačí je propojit USB kabelem.

Reproduktor RAZE 3 Titan přehrává hudbu přes Bluetooth 5.0 i z celé řady dalších médií (micro SD karta, USB flash disk, přes audiokabel s 3,5mm jackem). Je vodotěsný a odolný vůči prachu (IP67).

RAZE 3 Radion

Dokáže přehrávat hudbu až 24 hodin, přičemž jeho celkový výkon je slušných 24 W. Neublíží mu pád do bazénu, ani silný déšť. Je vodotěsný i odolný vůči prachu s krytím IP67. Reproduktor RAZE 3 Radion lze využít i jako powerbanku, protože disponuje baterií s kapacitou 5000 mAh.

Hudbu vám přehraje bezdrátově přes Bluetooth 5.0, z různých médií a můžete si na něm pustit i rádio. Stejně jako RAZE 3 Titan se dá díky technologii True Wireless spojit při přehrávání ještě s jedním stejným reproduktorem.

 

 

 

uploaded pictureuploaded picture

Zveřejněno: 14. 09. 2020 | Počet zobrazení: 493x