Rozšířená řada reproduktorů Concept od Q Acoustics

Společnost Q Acoustics oznámila rozšíření své série reproduktorů Concept. Nové modely si samozřejmě zachovávají designové znaky i technologie svých předchůdců.

Doposud do řady Concept patřily vlajkové lodi Concept 300 a 500, nyní však přichází stojanový Concept 30, podlahový Concept 50 i středový kanál Concept 90. Q Acoustics se snaží přinášet ve svých jednotlivých modelech inovace, které by mimo jiné co nejvíce zredukovaly zkreslení zvuku vibracemi reproduktorové bedny. Pohlcovat vibrace ve vysokých frekvencích má například speciální gelová technologie Gelcore.

Kromě výše uvedeného se milovníci Hi-Fi zvuku mohou těšit i na kompletní 5.1kanálovou sadu Concept 50 5.1, jejímž účelem je posílit uživatelský zážitek do té míry, že budete mít minimálně po zvukové stránce pocit, jako byste doma měli skutečné kino. Sada sestává ze dvou reproduktorů Concept 50, dvou Concept 30, jednoho Concept 90 a kromě toho i ze subwooferu Q B12. Tímto způsobem si svůj obývací pokoj ozvučíte za doporučenou cenu 5 495 eur, tedy v přepočtu cca 140 tisíc korun.

Zveřejněno: 14. 10. 2021