Rychlé a cenově dostupné Wi-Fi bez složitostí

Nový přístupový bod k bezdrátové Wi-Fi síti Netgear WAX220 WiFi 6 Access Point je snadno použitelný, cenově dostupný produkt s velmi dobrým výkonem. Je ideální volbou pro malé firmy a uživatele, kteří chtějí rychlou konfiguraci a rychlou Wi-Fi za dostupnou cenu.

Novinka poskytuje celkovou propustnost Wi-Fi až 4,2 Gb/s a je vybavena 2,5Gb/s portem Power-over-Ethernet (PoE). Zařízení pracuje s technologií WiFi 6 Release 2, která využívá širší kanál v pásmu 5 GHz a poskytuje o 100 % vyšší propustnost než předchozí verze WiFi 6. V porovnání s přístupovými body standardu WiFi 5 nabízí WAX220 vyšší rychlosti bezdrátového internetu a menší přetížení v koncovém bodě, což umožňuje připojit až 4x více zařízení. Každá jednotka pokryje více než 600 m2 a její nastavení trvá přibližně deset minut bez zbytečných složitostí.

Řada NETGEAR Business Essentials

Stávající router v domácnosti nebo malé firmě může mít omezenou nebo žádnou bezdrátovou kapacitu a dosah. Přidáním routeru WAX220 je možné vytvořit samostatnou Wi-Fi síť s vyšším výkonem, pokrytím a zabezpečením.

WAX220 lze připojit ke směrovači pomocí ethernetového kabelu a napájet jej pomocí napájecího adaptéru. Případně lze jednotku připojit ethernetovým kabelem k přepínači PoE (Power-over-Ethernet) za směrovačem. Pro pokrytí větší plochy je možné do sítě přidat více jednotek WAX220, které je možno nakonfigurovat buď jako jednotnou síť, nebo vytvořit více nezávislých sítí s jedinečnými hesly.

Kompaktní zařízení WAX220 využívá nejnovější technologie a staví na průmyslovém designu, který se už na trhu osvědčil.

Zveřejněno: 14. 02. 2023