Rychlejší a snazší žehlení s hubením bakterií a virů

Prostředky urychlující a usnadňující žehlení jsou nedocenitelnými pomocníky. Jedním z nich je speciální jemná suchá pára Dry Microfine Steam (DMS), která dělá žehlení mnohem snazším. Kromě toho hubí díky velmi vysoké teplotě bezpečně 99,999 % bakterií a virů, včetně covid-19.

Není náhodou, že některý ze žehlicích systémů a parních generátorů Laurastar využívající DMS, vlastní v domácím Švýcarsku přibližně čtvrtina domácností.

Úspěch unikátních žehlicích systémů švýcarského výrobce Laurastar, se kterými vyžehlíte košili doslova během chvilky, je postaven na vlastní patentované technologii rozpadu molekul vody, která vytváří jemnou suchou páru DMS. Základem je aktivní žehlicí prkno s vestavěným parním generátorem s bojlerem, v němž vzniká pára o mnohem vyšší teplotě, než je běžné. Ta putuje do žehličky, kde dochází k jejímu dalšímu ohřevu. Díky popsanému řešení opouští žehličku přehřátá pára o teplotě až 145 °C, která neulpívá na textiliích a nezvlhčuje je. Systémy Laurastar ji díky technologii Pulse steam aplikují na látku 15× rychleji než běžné žehličky. Tyto komplexní systémy jsou srovnatelné a v mnohém dokonce předčí profesionální přístroje.

Stačí jediné přejetí žehličkou

Dalším geniálním prvkem je aktivní prkno s vícerychlostním vzduchovým ventilátorem, který dle potřeby fouká nebo nasává vzduch. Foukání vytváří vzduchový polštář, narovnává prádlo a zabraňuje vzniku záhybů, kvůli nimž je třeba opakovaně žehlit stejná místa. Polštář navíc umožňuje žehlení košil z rubové strany bez obav z poškození knoflíčků. Tím se vyhnete jejich pracnému objíždění. Látka se díky ochlazování ventilátorem dále nemuchlá. Sání naopak přidržuje látky z jemných materiálů, které by jinak sklouzávaly.

Účinné hubení bakterií a virů

Systémy Laurastar jsou k látkám šetrné a hodí se pro alergiky, protože vysoká teplota páry hubí 99,999 % bakterií a virů včetně koronaviru, což potvrdily již tři nezávislé laboratoře z Japonska a USA. Ani při skládání oblečení nevznikají v záhybech vlhká místa, která jsou živnou půdou pro množení nových bakterií.

Vertikální žehlení srovná zmačkané sako i košili

Suchá pára vycházející pod vysokým tlakem ze žehličky umožňuje také srovnat během několika vteřin sundané sako nebo košili. K tomu stačí přejet žehličkou podél látky pověšené na ramínku. Tak lze snadno oblečení dezinfikovat, látku oživit a zbavit ji nežádoucích pachů, včetně kouře. Vertikální žehlení umožňují všechny systémy Laurastar a je také specialitou samostatně prodávaných parních generátorů značky.

Komplexní žehlicí systémy Laurastar s bojlerem a aktivní žehlicí plochou jsou na našem trhu k dostání v cenovém rozpětí od 27.990 Kč do 51.990 Kč. Hygienickou suchou páru využívají také parní generátory Laurastar prodávané od 10.990 Kč a ruční hygienický napařovač Laurastar IGGI, který je na trhu už za 5.490 Kč.

Produktové tipy

Žehlicí systém Laurastar SMART U: nejsnazší a nejrychlejší žehlení

Se systémem Laurastar SMART U bude vaše prádlo díky aktivní žehlicí ploše vždy dokonale vyžehlené.  Speciální aktivní žehlicí prkno obsahuje parní generátor a vzduchový ventilátor, který foukáním přirozeně narovnává všechny záhyby oblečení a sáním udržuje na ploše jemné látky, které by jinak sklouzávaly. Funkce foukání a sání můžete jednoduše měnit stisknutím tlačítka. Žehlička využívá dvakrát ohřívanou ultra jemnou suchou páru o teplotě 145 °C, která je vhodná pro všechny typy látek. Technologie Sensteam rozpoznává vaše pohyby se žehličkou a automaticky aktivuje a dávkuje výstup páry bez nutnosti stisku tlačítka. Technologie Pulse steam aplikuje páru pomocí série pulsů, což zajišťuje perfektní výsledky bez ohledu na materiál. Laurastar SMART U můžete dokonce propojit s mobilní aplikací, která vám bude při žehlení pomáhat, poradí, jak správně žehlit různé látky a informuje vás o doporučení výměny filtru nebo potahu žehlicího prkna. Systém umožňuje také vertikální žehlení, kterým jednoduše a během několika vteřin oživíte a vyžehlíte sako, šaty nebo závěsy.
Cena: 49.990 Kč.

Hygienický ruční napařovač Laurastar IGGI - dezinfikuje roušku, oblečení i další věci

Po dvouminutovém nahřátí ho lze použít podobně jako sprej k dezinfekci roušky, oblečení, plyšáků, polštářů, klíčů, kliky od dveří či jiných předmětů. Během několika vteřin likviduje mikroorganismy, které obtěžují náš život. Vědecké testy provedené nezávislými laboratořemi potvrdily, že DMS pára hubí 99,9 % virů a bakterií (včetně koronaviru), a také 100 % roztočů. Látky navíc vyhladí a zbaví je pachů. Od napařovačů, které jsou k dostání na trhu, se Laurastar IGGI liší parním bojlerem, který produkuje stejnou patentovanou DMS páru o teplotě 145 °C, jako žehlicí systémy a parní generátory této značky.
Cena: 5.490 Kč.

 

Zveřejněno: 29. 04. 2021 | Počet zobrazení: 445x