S vysavači Electrolux snadno uklidíte i kolem stropu

Práce nejen při jarním úklidu vám usnadní mimo jiné i tyčové vysavače Electrolux řady Well Q8 a Pure Q9, jež vám vaši domácnost pomohou dát do pořádku doslova od podlahy až po strop.

Vysavače jsou vybaveny lehkou a praktickou ruční jednotkou, která je vyjímatelná a pomůže vám snadno vysát všechny nečistoty i v těžko přístupných prostorách. Navíc vám prachový kartáč umožní jednoduché odstranění pavučin od stropu či prachu na lustru či obrazech a dekoracích.

Praktické je i to, že veškeré příslušenství najdete přímo na těle vysavače, který se pak snadno přenáší. Díky speciální hubici BedProPower Plus s UV technologií a filtračnímu systému s pěti vrstvami si lze snadno vyčistit až 99,9 % mikročástic prachu, bakterií, alergenů a roztočů.

Extra dlouhá štěrbinová hubice vysavačů si poradí i s úzkými štěrbinami nebo prostorem za nábytkem a dostanete se tak všude tam, kam by se standardní hubice neměla šanci dostat. Vysavače Electrolux Well Q8 a Pure Q9 vám tak díky své efektivitě i lehkosti výrazně ušetří práci a vy se místo úklidu budete moci věnovat jiným věcem.

Zveřejněno: 25. 01. 2022