Samsung má nové soundbary včetně nové vlajkové lodi

Jihokorejský Samsung představil zcela nové soundbary včetně modelu HW-Q990C. Ten disponuje 11.1.4kanálovým systémem a podporou Dolby Atmos.

Součástí balení této vlajkové lodi jsou dva bezdrátové zadní reproduktory a bezdrátový subwoofer. Q990C je podle Samsungu víceméně stejný jak jeho předchůdce, Q990B. Ovšem jeden významný rozdíl tu je – a to v podobě inovovaných systémů, které přizpůsobují zvuk prostoru vašeho obýváku, respektive jiné místnosti, v níž se rozhodnete soundbar používat.

Vlajková loď však zdaleka není jediným čerstvě představeným soundbarem. Do nabídky Samsungu jsou nově zařazeny i modely Q930C, Q900C, Q800C, Q700C, Q600C a Q60C. V předchozí větě jsou tyto soundbary zařazeny sestupně podle počtu kanálů i ceny.

Všechny modely řady Q se mohou chlubit podporou Dolby Atmos a některé dokonce podporují bezdrátové připojení s kompatibilními televizemi značky Samsung, které znamená přenos s Dolby Atmos bezdrátovou formou. Dále je tu funkce Q-Symphony, která umožňuje propojení soundbaru s reproduktory televize pro ještě lepší zvukový zážitek.

Zveřejněno: 24. 07. 2023