Samsung představuje luxusní a odolné chytré hodinky Galaxy Watch3 Titanium

Všechny oblíbené funkce modelu Galaxy Watch3 jsou nyní k dispozici v novém elegantním a lehkém provedení.

Galaxy Watch3 v nové verzi Titanium nabízejí všechny oblíbené funkce, na které jsou uživatelé zvyklí. To vše v nové atraktivní podobě. Hodinky Galaxy Watch3 Titanium jsou u nás od dnešního dne ve variantě Bluetooth za doporučenou maloobchodní cenu 17 499 Kč.

Elegantní design s důrazem na detaily

Hodinky Galaxy Watch3 se vyznačují vysokou řemeslnou kvalitou modelů nejvyšší třídy – zájemci se mohou těšit na špičkové materiály a charakteristický otočný kroužek. Titanovou verzi chytrých hodinek nabízí Samsung vůbec poprvé – model Galaxy Watch3 díky ní získává elegantní, lehké, a přitom odolné provedení.

K luxusnímu designu patří i špičkový kovový řemínek v základním balení. Jeho barevné provedení Mystic Black se s hodinkami výborně doplňuje, také textura odpovídá designu titanového modelu. Navíc lze jeho délku snadno nastavit, takže Galaxy Watch3 Titanium svému majiteli dokonale sednou, ať má úzké nebo robustní zápěstí.

Všechny oblíbené funkce Galaxy Watch3 jsou k dispozici

Hodinky Galaxy Watch3 Titanium nabízejí všechny oblíbené funkce modelu Galaxy Watch3 ve štíhlém a elegantním provedení. Luxus není vše – verze Titanium se vyznačuje univerzální funkční výbavou, ať jde o cvičení nebo monitoring zdraví. Kromě toho se velmi pohodlně nosí.

Do výbavy patří pokročilé nástroje na sledování zdravotních údajů, dovedou měřit hladinu kyslíku v krvi (SPO2) a nabízejí programy domácího cvičení a monitoring spánku.

 

 

Zveřejněno: 15. 09. 2020