Sennheiser má nová špuntová sluchátka se zvláštním určením

Sennheiser má nová špuntová sluchátka, která se od ostatních modelů liší tím, že nejsou zaměřena na univerzální nošení venku, ale spíše na poslech obsahu z televize.

Jedním z mála případů, kdy by se mohlo hodit poslouchání televize ve sluchátkách, jsou nejspíš situace, kdy nechcete rušit někoho jiného v místnosti. Nebo možná máte pocit, že přímo v uších lépe uslyšíte dialogy z filmů?

Ať tak či onak, vypadá model Sennheiser TV Clear vskutku zajímavě. K dispozici je například pět úrovní čistoty mluveného slova, ve kterých dostanete až 20 dB zesílení ve vysokých frekvencích. Úroveň jejich hlasitosti pak můžete nastavit nezávisle na televizoru nebo jiném zdroji zvukového obsahu.

Režim Ambient Aware u sluchátek vpouští dovnitř zvuk zvnějška, takže při sledování televize můžete klidně komunikovat s lidmi okolo. Anebo ho vypnout a soustředit se na to, co běží v TV. Pokud jde o baterii, ta vydrží na jedno nabití 15 hodin, nabíjecí pouzdro pak dodá dalších 22 hodin, což je na špunty této velikosti hodně slušné.

Zveřejněno: 06. 06. 2022