Série Hi-Fi komponentů Exposure se rozšiřuje

Společnost Exposure rozšiřuje svoji řadu Hi-Fi komponentů o dvojici zařízení, konkrétně předzesilovač a stereo výkonový zesilovač.

Samostatné Hi-Fi komponenty náležejí do řady 3510, která začala integrovaným zesilovačem v loňském roce. Právě řada 3510 bývá pozitivně hodnocena pro slušný poměr ceny a výkonu, neboť v sobě integruje mírně „osekané“ technologie z dražší série 5010.

Aktuální novinky nahrazují příslušné modely řady 3010, která se přestává vyrábět. Předzesilovač je vybavený šesti linkovými vstupy s možností přidat MM nebo MC phono předzesilovač nebo plug-in DAC (digitálně-analogový převaděč). Součástí jsou přirozeně vysoce kvalitní komponenty, například relé pro výběr vstupního zdroje.

Stereo výkonový zesilovač v odpovídajícím designu zase přináší 110 wattů na kanál (při 8 ohmech) a lze ho zkombinovat s již uvedeným integrovaným zesilovačem. Exposure u něj uvádí nižší zkreslení při vysokých výkonových výstupech, vylepšenou linearitu vstupního signálu nebo lepší přizpůsobení zdroje napájení.

A cena? Za kus prý zaplatíte cca 1.590 liber, což znamená cca 46,5 tisíce. Vybrat si můžete z černého nebo titanového provedení.

Zveřejněno: 29. 07. 2022