Šikovný, mobilní, nezávislý a všestranný záložní zdroj energie Evolveo PowerCharge 1000

Novinkou mezi produkty Evolveo je kompaktní bezhlučná nabíjecí stanice Evolveo PowerCharge 1000. Má robustní tělo z leteckého hliníku, snadno se přenáší a ovládá. S kapacitou 1037 Wh a celkovým výstupním výkonem 1000 W umožňuje kdekoli a kdykoli nabíjet širokou škálu zařízení, jako jsou mobilní telefony, tablety, kamery, reproduktory a další zařízení se vstupem USB-A nebo USB-C.

Navíc se pomocí zásuvek střídavého proudu dají připojit zařízení, která vyžadují střídavý proud (220–240 V), jako jsou drony, notebooky, televizory, ventilátory atd. Evolveo PowerCharge 1000 je vybavena dvěma zásuvkami 230 V, jednou zásuvkou 12 V, čtyřmi zásuvkami USB-A a jednou zásuvkou USB-C.

Tento záložní zdroj se snadno ovládá. Dotykovými tlačítky na čelním displeji lze zapnout a vypnout výstup střídavého nebo stejnosměrného proudu, je možné sledovat zbývající stav baterie. Stanice je vybavena ventilátorem pro účinné chlazení a také je vybaveno čidlem, které zamezuje jeho přehřátí.

Nabíjení stanice je možné třemi způsoby. Dobíjet stanici je možné ze sítě, pomocí solárního panelu a poslední variantou je nabíjení z automobilu prostřednictvím autozapalovače. Ve všech případech se stav nabíjení zobrazuje na displeji. Součástí balení je sada nabíjecích kabelů.

Dobíjecí stanice umožní mít po ruce vždy dostatek energie pro velkou škálu zařízení, a to kdekoli a kdykoli. Cestování, rybaření, chataření, pobyt v přírodě, kempování a roadtripy budou s nabíjecí stanicí PowerCharge 1000 o mnoho pohodlnější.

V nabídce dobíjecích stanic Evolveo je také varianta Evolveo PowerCharge 500 s poloviční kapacitou 512 Wh.

Dostupnost a cena

Dobíjecí stanice Evolveo PowerCharge 1000 je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců již za 24.990 Kč a stanice PowerCharge 500 za 15.990 Kč.

Zveřejněno: 26. 07. 2023