Sluchátka LAMAX NoiseComfort ANC vás oddělí od okolního hlučného světa

Pořádná bezdrátová sluchátka jsou v dnešní době základ, bez kterého se člověk v ruchu velkoměsta neobejde. Popřípadě ani tehdy, když nechce být rušený doma při poslechu hudby nebo videohovorech. A jaká sluchátka mohou být lepší než ta, která jsou vybavena aktivním potlačením šumu?

Systém aktivního potlačení šumu (ANC) funguje tak, že vnějšími mikrofony snímá ruchy z okolí a vytváří k nim zvuky opačné fáze, čímž je tedy aktivně potlačuje, jak už název napovídá. Právě takovým systémem jsou vybavena i sluchátka LAMAX NoiseComfort ANC, která díky tomu stačí mít „osolená“ jen do té míry, že vám neničí sluch – a i přesto si s nimi užijete slušný hudební zážitek.

To je zapříčiněno také prvotřídní úrovní zvuku a podporou moderních kodeků AAC a SBC, ale také posílenými, čistými basy. Kromě toho, že sluchátka vyluzují audio na slušné úrovni, jsou také pohodlná a zároveň odolná. Hlavový most má základ v kovové konstrukci a klouby sluchátek jsou také z kovu, takže případné zlomení nehrozí až do takové míry jako u jiných sluchátek podobného typu. Díky kvalitnímu polstrování a detailům z broušeného hliníku si sluchátka LAMAX NoiseComfort ANC udržují vzhled mnohem dražších modelů.

Pro přenos zvuku je využita technologie Bluetooth 5.0, díky které sluchátka ke zdroji hudby připojíte až na vzdálenost 15 metrů. Nabíjení pak probíhá prostřednictvím standardního kabelu USB typu C. Se zapnutým systémem ANC vydrží hrát zařízení na jedno nabití 26 hodin. Pokud aktivní potlačení šumu aktivovat nepotřebujete, zvýší se výdrž rázem na 50 hodin.

Součástí balení je i pevné pouzdro na přenášení, prémiový audio kabel nebo adaptér do letadla, díky kterému budete mít rázem o hodně lepší zvuk než všichni okolo se „špunty“ zapůjčenými třeba od letecké společnosti.

 

Hodnocení DigitálníDomácnosti.cz: Vynikající.

Shrnutí: Pokud byste chtěli získat další informace, vedoucí k rozhodnutí o případné koupi, podívejte se sem: https://www.lamax-electronics.com/cz/bluetooth-audio/noisecomfort-anc/. Na stránkách výrobce najdete další cenné informace a vysvětlení použitých technologií. Za nás jen tolik, že sluchátka překvapivě dobře sednou na uši a mají skvělý přednes.

Sluchátka můžete zakoupit i na e-shopu Electro World, nebo pokud nevíte jak na to, stačí zavolat na 210 012 800, kde vám s tím poradí, případně vyplní objednávku.


Zveřejněno: 29. 01. 2021