Sluchátka Niceboy HIVE Podsie 3 s vlastní aplikací

Značka Niceboy tento rok postupně představí nové modely svých nejoblíbenějších sluchátek řady HIVE, které budou propojené s mobilní aplikací Niceboy ION. Ta rozšiřuje možnosti přizpůsobení sluchátek, včetně ekvalizéru pro vlastní nastavení zvuku. Již nyní na trh přichází třetí generace sluchátek Niceboy HIVE Podsie 3, která nabízí výdrž až 35 hodin, stabilní zvuk a pohodlné hands-free telefonování.

S aplikací Niceboy ION uživatelé získají přístup k dalším možnostem nastavení sluchátek. V aplikaci najdete například ekvalizér pro příjemnější poslech hudby, sami si zde můžete nastavit, jak na sluchátkách chcete ovládat hudbu nebo vyřizovat telefonáty. Pomocí aplikace zjistíte i podrobnější informace o stavu baterie nebo v případě ztráty zaměříte lokaci posledního připojení sluchátek pro snadnější dohledání.

Jako první z nové generace sluchátek přichází bestseller Niceboy HIVE Podsie 3 ve dvou barevných variantách - černé a bílé. Sluchátka podporují kodeky AAC a SBC a spolu s pokročilým Bluetooth 5.1 tak přinášejí zvuk bez výpadků a zpoždění. Se zabudovaným mikrofonem a funkcí k potlačení šumu lze se sluchátky telefonovat bez ruchu okolí. Díky krytí IP54 jsou odolná proti dešti, potu i prachu. Na jedno nabití hrají až 9,5 hodiny, s dobíjecím pouzdrem je pak k dispozici energie na dalších 25,5 hodin. A s rychlým nabíjením stačí 5 minut a sluchátka budou nabitá na 1,5 hodiny poslechu. Niceboy HIVE Podsie 3 jsou tedy dobrým společníkem pro sport i odpočinek, kdekoliv, kdykoliv.

Zveřejněno: 23. 06. 2022