Sluchátka Shure Aonic 50 Gen 2 přinášejí nové funkce

Shure představuje sluchátka Aonic 50 ve své druhé generaci. Novinka byla uvedena při příležitosti veletrhu IFA 2023 v Berlíně.

K novinkám oproti předchozí generaci sluchátek patří třeba hybridní aktivní potlačení šumu (ANC), vylepšený zvuk i výrazně zvýšená výdrž baterie. Jinak jsou sluchátka Aonic 50 Gen 2 vybavena 50mm dynamickými měniči a co se týče baterie, slibuje výrobce na jedno nabití až 45 hodin chodu. A dále je tu podpora rychlonabíjení s až 5 hodinami přehrávání po pouhých 15 minutách nabíjení.

K dalším podporovaným prvkům patří nastavitelný ekvalizér, kde si můžete vybrat z již přednastavených režimů, případně si vytvořit svoje vlastní.

Sluchátka jsou vhodná nejen pro poslech hudby a dalšího obsahu, ale také pro komunikaci. Nadprůměrnou kvalitu hovoru zajišťuje technologie formování paprsku (beamformingu) u celkově šesti mikrofonů a také tzv. AGC (automatic gain control) technologie. Pro bezdrátové spárování s různými zařízeními včetně smartphonů využívají sluchátka špičkový standard Bluetooth 5.

Zveřejněno: 04. 09. 2023