Slyšeli jste někdy chytrém polštáři? Tady je!

Řadu produktů pro chytrou domácnost pod značkou Tesla nejnověji doplňuje chytrý polštář Tesla Smart Pillow pro spokojený a zdravý spánek. Chytrý polštář prohřeje krční páteř, zajistí usínání s oblíbenou hudbou a navíc: celou noc monitoruje kvalitu spánku.

Ergonomicky tvarovaný polštář Tesla Smart Pillow je pohodlný a díky pratelnému potahu snadno udržovatelný, ale také se stane novým technologickým prvkem chytré domácnosti. Kromě kvalitního spánku jsou jeho hlavními vlastnostmi vyhřívání prostřednictvím uhlíkových vláken, monitorování kvality spánku a přehrávání hudby ze zabudovaného reproduktoru. Jeho rozměry jsou 57 × 38 × 8-11 cm a cena 2.490 Kč.

Jak dobře spíte?

Při nočním spánku, nebo třeba jen odpoledním zdřímnutí, sleduje polštář Tesla Smart Pillow v pravidelných intervalech informace o fázích, délce a kvalitě spánku. Prostřednictvím Bluetooth připojení je pak odesílá do aplikace Tesla Smart v chytrém telefonu. Zde je možné záznamy procházet a lépe přizpůsobit svůj denní režim pro co nejkvalitnější odpočinek.

Úleva pro páteř

Vedle kvalitního materiálu a promyšleného tvarování přispívá Tesla Smart Pillow ke kvalitnímu spánku také vyhříváním pomocí uhlíkových vláken v rozsahu 37 až 52 stupňů. Suché teplo z polštáře má totiž příznivý vliv na uvolnění krční páteře a s vyhřívaným polštářem bude spánek pohodlnější i zdravější.

Příjemné usínání

Mnoho lidí je zvyklých usínat při relaxační hudbě nebo poslechu audioknih či podcastů. Používat v posteli sluchátka je ale nepohodlné a rádio zase může obtěžovat ostatní členy domácnosti. Proto je v polštáři Tesla Smart Pillow zabudovaný i reproduktor, který je slyšet jen z bezprostřední blízkosti. Po propojení polštáře s chytrým telefonem je možné pohodlně poslouchat libovolnou hudbu nebo se třeba nechat uspat bílým šumem.

Bezpečné napájení

Vyhřívání, sledování kvality spánku i přehrávání hudby reproduktorem zabudovaným v chytrém polštáři Tesla Smart Pillow obstarává napájení přes USB konektor – stejný jako se používá v chytrých telefonech. V případě nedostupnosti napájení z elektrické sítě lze použít i powerbanku. Použitý způsob napájení je naprosto bezpečný a splňuje všechny příslušné normy.

Kromě propojení s chytrým telefonem a aplikací Tesla Smart podporuje polštář Tesla Smart Pillow také asistenční systémy chytré domácnosti Amazon Alexa a Google Home.

Zveřejněno: 27. 04. 2022