Smartphony realme nově v nabídce Vodafonu

Nejrychleji rostoucí značka mobilních telefonů na světě Realme zahajuje spolupráci s Vodafonem. Operátor v březnu zařadil do své nabídky úspěšný smartphone pro mladou generaci realme 7 a brzy přidá také další novinky. Při nákupu u Vodafonu je navíc možné využít právě probíhající slevové akce a ušetřit až 4.000 korun.

Smartphone realme 7 byl po své loňské premiéře prvním modelem na českém trhu, který se mohl pochlubit výkonným osmijádrovým herním procesorem MediaTek Helio G95 v kombinaci s grafickým procesorem ARM Mali. Díky této výbavě se model stal dobrou volbou hlavně pro zapálené hráče mobilních her. Telefon dále ve svých útrobách skrývá velkorysou 5000 mAh baterii a rychlé 30W nabíjení, díky němuž uživatel získá 50 % energie již za necelou půlhodinu.

Pro konzumaci zejména herního a vizuálního obsahu je určen 6,5palcový ultra jemný displej s obnovovací frekvencí 90 Hz. realme 7 potěší i nadšené amatérské fotografy: nabízí totiž 48Mpx fotoaparát s ultra širokým objektivem s rozlišením 8 Mpx, makro objektivem s rozlišením 2 Mpx a portrétním asistentem.

Při nákupu realme 7, který je ve standardní nabídce Vodafonu za 4.477 Kč, je možné využít právě probíhající slevové akce a ušetřit tak až 4.000 Kč. Zákazníci tak telefon mohou pořídit za pouhých 477 Kč.

 

Zveřejněno: 31. 03. 2021 | Počet zobrazení: 131x