Sonické kartáčky TrueLife vyčistí zuby efektivně

Sonické zubní kartáčky značky TrueLife dokážou vyčistit zuby efektivně, a to jak dospělým, tak dětem. V základu dostanete 80 tisíc kmitů za minutu a v některých případech i UV sterilizátor.

Modelem pro dospělé je TrueLife SonicBrush GL UV, jenž v základním balení obsahuje nabíjecí skleničku, praktické cestovní pouzdro a také UV sterilizátor, který výrazně prodlouží životnost jednotlivých čisticích hlavic. Na jedno nabití kartáček zvládne běžet až 30 dní a používat ho přirozeně může celá rodina.

V nabídce pro děti má TrueLife kartáčky SonicBrush Kid G (na úvodním obrázku) a Baby G, které se navzájem odlišují hlavně tím, pro jaké věkové kategorie jsou určeny. Kartáček Kid G ocení děti ve věku pěti až devíti let, Baby G pak od tří do šesti. V obou případech dostanete v rámci balení sadu samolepek se zvířátky pro „personalizaci“ hlavice kartáčku a také výukovou video aplikaci se žralokem, která vaše ratolesti naučí čistit si zuby efektivně.

Zmíněný UV sterilizátor si navíc můžete koupit i zvlášť. V nabídce TrueLife je model SonicBrush UV Sterilizer, který dokáže UV-C světlem zlikvidovat až 99,9 % virů, bakterií a plísní. Díky tomu ani svoje klasické ruční kartáčky nebudete muset vyhazovat každé tři měsíce jako obvykle, ale vydrží vám mnohem déle.

Zveřejněno: 19. 11. 2021