Sonos aktualizoval svoji aplikaci včetně podpory DTS

Společnost Sonos oznámila aktualizaci svojí stejnojmenné mobilní aplikace, která tak nově přináší například podporu DTS Digital Surround.

Formát DTS tak je nově dostupný na následujících zařízeních: na soundbarech Arc, Beam obou generací, Playbar, Playbase a Amp. Ve chvíli přehrávání obsahu ve formátu DTS Digital Surround se označení tohoto formátu v rámci aplikace zobrazí ve formě odznaku.

U přenosných reproduktorů Roam a Move zase nově můžete povolit funkci spořiče baterie. Jestliže jsou zařízení Roam či Move více než 30 minut v nečinnosti, aplikace je automaticky vypne. Díky tomu vydrží reproduktor Move na jedno nabití až 30 dní, model Roam dokonce až 70 dní. Při aktivované funkci spořiče reproduktor znovu jednoduše spustíte tak, že stisknete příslušné tlačítko přímo na reproduktoru.

A nakonec můžete pomocí funkce „Now Playing“ nastavit přímo na obrazovce v aplikaci ekvalizér. Jednoduše můžete přizpůsobit výšky, basy a hlasitost. Tato funkce je však prozatím k dispozici jen pro zařízení na platformě iOS. Pro Android dostanete tuto aplikaci v průběhu následujících měsíců.

Zveřejněno: 22. 11. 2021