Společnost LG spustila službu LG LIVE SHOPPING, usnadní vánoční nákupy

Společnost LG spustila na českém trhu novou unikátní online službu LG LIVE SHOPPING. Ta z pohodlí domova usnadní nejen vánoční nákupy. Zákazníkům nabídne také celou řadu nadstandardních benefitů.

Mimo jiné tato služba nabízí možnost komunikace přes video chat. Díky tomu si zákazník může jakýkoliv produkt nejen virtuálně prohlédnout, navíc ale také získá všechny potřebné informace včetně odborného poradenství. Pokud se zákazník nakonec pro nákup rozhodne, získá v autorizovaném e-shopu LG i zajímavé bonusy.

Společnost LG není lídrem inovací jen co se týče vývoje elektroniky, ale dlouhodobě se také zaměřuje na e-commerce a co nejlepší zákaznický zážitek. Vývoj v této oblasti urychlila současná celosvětová nestandardní situace a také současný rostoucí trend untact marketing (un-contact), a tak jsme nyní opravdu rádi, že můžeme i na českém trhu představit novou službu LG LIVE SHOPPING,“ říká JeongYun Zmrzlíková, vedoucí Go-To-Market a marketingu. „V rámci videohovoru si zákazník prohlédne produkt, který ho zajímá. LG ASISTENT je také připraven poradit s výběrem či zodpovědět dotazy. LG LIVE SHOPPING poskytuje profesionální informace o produktu, takže zákazník se bude cítit jako v obchodě s osobním asistentem pro nákup i doma.“

LG LIVE SHOPPING posouvá o krok dál už delší dobu dostupnou službu LG ASISTENT, která doteď nabízela možnost video chatu a poradenství po telefonu. Video chat, který mohou nyní zákazníci využít, ale nabízí celou řadu dalších možností, které zpříjemní výběr produktu i nakupování. Co víc: díky LG LIVE SHOPPING může zákazník bez starostí vybírat stejně dobře jako v kamenném obchodě, navíc z pohodlí a bezpečí svého domova.

Hlavní přednosti služby LG LIVE SHOPPING:

1. Zákazník si může virtuálně prohlédnout produkt LG.

2. Během videohovoru předvede LG ASISTENT veškeré funkce a jejich reálné využití

3. LG ASISTENT může během hovoru se zákazníkem sdílet soubory se specifikacemi produktu či sdílet obrazovku.

4. LG LIVE SHOPPING je k dispozici denně od 9:00 do 21:00, a to 7 dní v týdnu.

Na zákazníky, kteří se rozhodnou některý z produktů představených v rámci LG LIVE SHOPPING zakoupit, také čekají velmi zajímavé bonusy v rámci autorizovaného e-shopu LG na stránkách www.lgshop.cz. Hlavním benefitem je prodloužená záruka zdarma, která prodlužuje záruční lhůtu domácích spotřebičů o jeden rok ve srovnatelném rozsahu jako zákonná záruka od výrobce. Na vybrané produkty se také vztahuje doprava zdarma.

 

 

Zveřejněno: 27. 11. 2020