Společnost QNAP představuje bezlicenční komplexní řešení zálohování pro WordPress

WordPress stojí za 40 % webových stránek na světě a výpadek webu může organizacím i jednotlivcům způsobit obrovské ztráty. Společnost QNAP posílila své bezlicenční komplexní řešení zálohování a obnovy o podporu systému WordPress uvedením zcela nové služby Multi-Application Recovery Service (MARS).

Podniky a majitelé webových stránek mohou využívat uživatelsky přívětivé rozhraní MARS a spolehlivý QNAP NAS k zálohování, obnově a migraci webů WordPress, čímž se zjednoduší správa zálohování a obnovení služeb webových stránek v co nejkratším čase.

Efektivní zálohování/obnovení WordPress a migrace stránek

Mnoho uživatelů své WordPress stránky nezálohuje kvůli složitým zálohovacím postupům, jiní se spoléhají na zálohovací služby hostitele WordPress, ale přehlížejí rizika poškození systému nebo kybernetických útoků. S QNAP MARS bez licence mohou uživatelé dávkově zálohovat soubory a databáze WordPress a využívat plánování zálohování podle četnosti aktualizací webových stránek, čímž se sníží náklady na zálohování a jeho složitost. Zálohy lze navíc použít i pro libovolného hostitele WordPress, takže obnova/migrace webu je rychlá a snadná.

QNAP NAS podporuje snímky proti hrozbám ransomwaru

Jako soukromý cloud poskytuje QNAP NAS spolehlivé datové úložiště, které zabraňuje ztrátě dat v důsledku kybernetických útoků nebo selhání hardwaru, a uživatelé mají větší kontrolu nad svými zdroji a zálohovanými daty. Snímky s více verzemi mohou účinně zmírnit hrozby ransomwaru a zvýšit tak ochranu dat. Kapacitu QNAP NAS lze rozšířit připojením úsporných rozšiřujících jednotek úložiště, čímž lze splnit větší požadavky na zálohovací kapacitu při růstu webových stránek.

Zveřejněno: 16. 06. 2022