Sportovní událost roku v detailu v HD kvalitě

Vodafone nabízí uživatelům Vodafone TV možnost sledovat dění na Olympiádě v Tokiu. Přináší hned sedm nově přidaných sportovních kanálů, které nabídnou 24 hodin denně živé přenosy a záznamy soutěží.

Komu důležitý moment třeba kvůli značnému časovému posunu uteče, může si sportovní klání pustit díky funkci zpětného zhlédnutí až sedm dní zpátky. Spolu s kanály Eurosport 1 a 2 tak televize od Vodafonu bude olympiádu (23. července až 8. srpna 2021) přenášet na celkem devíti programech a diváci je všechny mohou sledovat, aniž by zaplatili korunu navíc.

„Mezi Českem a Japonskem je sedmihodinový časový posun. Proto určité přenosy budou pro české diváky v nepřívětivých časech. Některé sporty jdou také často stranou kvůli těm divácky atraktivnějším, kterým televizní stanice dávají přednost. My jsme připravili takové řešení, aby si opravdu každý sportovní fanoušek přišel na své. Sedm přidaných kanálů od Eurosportu bude tematicky zaměřeno na konkrétní sportovní kategorie,“ říká Petr Kacafírek, který je zodpovědný za obsah Vodafone TV.

Jak budou nové programy zaměřené

Kanály budou tematicky zaměřené na konkrétní sportovní kategorie.

Eurosport 1 a 2 – hlavní události a sestřihy.

Eurosport 3 – tenis, stolní tenis, badminton, golf.

Eurosport 4 – gymnastika, trampolína, skoky do vody, synchronizované plavání.

Eurosport 5 – fotbal, florbal, rugby, baseball, softball.

Eurosport 6 – basketbal.

Eurosport 7 – bojové sporty (taekwondo, box, judo, wrestling, karate).

Eurosport 8 – házená.

Eurosport 9 – volejbal.

U programů bude k dispozici plné EPG – to znamená, že jednotlivé sportovní události bude možné nejen zhlédnout zpětně až sedm dní, ale také si je nahrát pro pozdější zhlédnutí (platnost nahrávek je 90 dní). Všechny programy budou dostupné i v aplikaci Vodafone TV pro mobilní telefon nebo tablet.

 

 

Zveřejněno: 15. 07. 2021